System garderoby System Elfa

System Elfa Classic to zestaw elementów przeznaczonych do tworzenia optymalnej w kosztach garderoby lub zabudowy szafy wnękowej. Jest to system z elementami wieszanymi, którego montaż jest łatwy. Polega on na mocowaniu szyny poziomej do ściany, na której montuje się szyny pionowe, a na nich wszystkie inne detale, czyli półki, kosze, wieszaki, drążki. W taki sposób można stworzyć praktyczny system przechowywania, dostosowany do szczególnych potrzeb i wymogów. Cechą charakterystyczną systemu elfa jest możliwość zmiany ułożenia poszczególnych składowych w każdej chwili lub rozbudowy całego systemu. Dostęp do ułożonych rzeczy jest ułatwiony dzięki wysuwnym detalom, jak kosze czy wieszaki (np. na spodnie, krawaty).

JPEG0009b61c
Doskonałym dopełnieniem systemu Classic jest elfa Decor. To luksusowa kolekcja produktów wykonanych z naturalnego drewna, dostępnych w kolorze brzozy, orzecha i bieli. Połączenie metalu oraz drewna dodaje wnętrzu elegancji oraz klasy jednocześnie dając jak najwięcej wolności kompozycji. Półki, wysuwane kosze czy wieszaki można dowolnie zestawiać, właściwie dostosowując do własnych wymogów stwarzając tym samym unikalne rozwiązania.
Systemy Elfa to nie tylko składowanie, to również tworzenie nowatorskich przestrzeni. Elfa Utility Door and Wall Rack. Drzwi to idealne miejsce na organizowanie drobiazgów w koszykach, organizatorach, pudełkach i na wieszakach. To wszystko bez wykorzystania narzędzi i bez ingerencji w płaszczyznę drzwi.