System Elfa Utility

Elfa Utility – pod wspomnianymi frazami kryje się wszechstronny układ oferujący niekończące się opcje aranżowania i porządkowania przestrzeni przy dowolnej kompozycji elementów. W którymkolwiek miejscu – w kuchni, pokoju dziecięcym, gabinecie, garażu czy komórce, gdzie nie ma przestrzeni na przechowywanie przedmiotów powszechnego użytku, Elfa Utility proponuje mądre i wszechstronne rozwiązania. System został opracowany, by wykreować nową przestrzeń w domu.

JPEG0009b61c

Miejsce do składania najdroższych przedmiotów, aby były dobrze poukładane. Elfa Utility to również organizacja i przechowywanie rzeczy używanych na bieżąco tak, by były pod ręką w dowolnej chwili, gdy są niezbędne.
Elfa utility to innowacyjne i uniwersalne składowe: pudełka, haki, kosze i organizatory, które są kompatybilne z systemem Elfa classic – szynami, półkami ażurowymi czy wspornikami. System może być wykorzystany w trzech wersjach mocowania, począwszy od wersji montowanej do ściany za pomocą pionowych szyn, poprzez wariant wiszący, którego wyłącznym elementem montowanym do ściany jest szyna pozioma, po odmianę stojącą freestanding.