Regały garażowe

Czasami trzeba zrobić porządki w piwnicy, lub posprzątać w garażu. Lecz jak się do tego zdobyć, gdy żal cokolwiek usunąć a miejsca na to wszystko brakuje. Na nienoszone już rzeczy, górę trzewików na zimę, sprzęt sportowy oraz pudła lub kartony od RTV i AGD. Poza tym rower oraz części wymienne lub opony zimowe do auta.

garazowy elfa

W tym wszystkim, pomocnym byłby skromny warsztat z ustrojstwami do domowych reperacji. Z poradą strapionym, nadciąga Elfa i jej rozwiązanie w stylu Utility. Magazynowo-garażowy system jest serio prosty w składaniu. Na początku wiesza się szyny konstrukcyjne, które przejmują cały ciężar wypełnionego regału. Parę kołków do ściany i kwestia zamknięta. Później zawieszamy wsporniki a na nich ażurowe półki oraz przydatne drążki. Ich sumę regulujemy, w zależności od obecnych konieczności.

Wciąż można coś uzupełnić albo ująć, bo nigdy nie wiadomo co czasami będzie trzeba zmienić. Na najwyższym punkcie można powiesić wyjątkowe mocowania na długie podzespoły. W sam raz na narty oraz plastikowe listwy zostawione po remoncie. Głębokie regały w piwnicy pomieszczą walizki lub kartony lub ekwipunek turystyczny. Nie zajęte miejsca, da się wypełnić np. wysuwanymi koszykami. Znajdzie się tu strefę na nienoszone w tym sezonie buty lub ubrania. Te ostanie pomieszczą się rewelacyjnie na drążkach, które można uciąć do potrzebnego wymiaru. Należy zaadaptować również haczyki i wieszaki z całej gamy rozmiarów i form. Do tego organizator na przyrządy z pojemnikami na małe detale i poręczny blat do majsterkowania. Na ścianie, nieopodal regału wolno zamontować szczególne uchwyty na rowery oraz hak do felg samochodowych z zimowymi oponami. Przy okrojonym zapleczu narzędziowym, całość da się zawiesić samodzielnie w jedno popołudnie. Prywatna piwnica albo schowek, to teraz zupełnie inne miejsce niż przed południem.