Gniadka uszczelniane Domo plus

Myśląc o uszczelkach i uszczelnieniach przeważnie pasy z gumy stosowane do przeciwdziałaniu przeciągom przy oknach i drzwiach. Nie jest to jednak jedyny w swoim rodzaju pomysł na stosowanie tych towarów. uszczelki, nade wszystko te z gumy i silikonowe, zabezpieczają przed dostaniem się wody i wilgoci do wnętrza różnego rodzaju urządzeń i gniazd elektrycznych, co zapobiega zwarciom i spięciom w sieciach elektrycznych. Unikalne uszczelki oferujące największe zabezpieczenie możemy znaleźć w kilku odmianach gniazdek elektrycznych.

Gniazdko Domo Plus jest oferowane w klasie szczelności IP66. Umożliwia zabezpieczenia po włączeniu wtyczki,a ścisk żelowy uszczelnia miejsce dojścia kabla do gniazda. Umożliwia to bezpieczne użytkowanie nawet w warunkach najwyższej wilgotności, zapylenia, podczas ulewy. Wyjątkowy ruchomy mechanizm gniazdka umożliwia podłączenia także wtyków kątowych jak i prostych.

Gniazdko z serii Scame Protecta również ma klasę szczelności IP66 i jest możliwość,by je nabyć w komplecie z puszką do montażu natynkowego lub też mocować podtynkowo w tym wypadku wymagana będzie uzupełniająca puszka podtynkowa. W kontraście do opisanego wyżej Domo Plusa Protecta zachowuje najwyższą klasę szczelności po zamknięciu gniazda przy podłączeniu wtyczek kątowych.

Uszczelki tych gniazd umożliwiają najwyższe zabezpieczenie i można je stosować wszędzie tam, gdzie panuje duże zagrożenie, ze gniazdo będzie poddane działaniu trudnych warunków: okolice basenów, myjnie.