Nagrzewnica wodna powietrza w zestawie Leo Due 40

Nagrzewnice wodne pomieszczeń w pakietach z termostatem przeznaczone są do utrzymywania zadanej temperatury w pomieszczeniach takich jak: magazyny, warsztat, biura.
Skuteczność nagrzewnicy jest zależna od temperatury wody w układzie CO, warunków w pomieszczeniu i od prędkości obrotowej wentylatora. Układ zasilania powinien dostarczyć także wymaganą ilość ciepłej wody w ilości np. 2000 litrów na godzinę.

nagrzewnica wodna

Praktycznym rozwiązaniem jest nagrzewnica wodna w zestawie Leo Quattro 120.
To rozwiązanie będzie optymalne dla każdego kto chce kupić kompletny system. Kluczowa kwestia to ta że taki zestaw zawiera wszystkie kluczowe elementy niezbędne do instalacji. W zestawie jest nagrzewnica wodna 1 2 lub 4, elektronicznyregulator temperatury z sterowaniem prędkości obrotowej, odpowiednio dobrane elastyczne przewody przyłączeniowe i dodatkowo powielacz sterowania. Taki zestaw gwarantuje uniknięcia kłopotów w czasie instalacji. Ponad to jest także możliwość dalszej rozbudowy w ramach zestawu.
Najważniejszą sprawą jest prawidłowy dobór pakietów w taki sposób aby zagwarantować właściwą moc w kW do kubatury pomieszczenia. W tym celu trzeba uwzględnić zapotrzebowanie na ciepło, temperaturę wody zasilającej. Dokładny opis sposobu jest dostępny w opracowaniu jaka nagrzewnica powietrza. Zestawy w zestawachLeo Quattro kupisz w najlepszych sklepach internetowych oraz klasycznych nie tylko w Katowicach.