Mocowanie ładunku do naczepy

System drugiego poziomu w ciężarówce pozwoli w chytry sposób dostać drugi zakres ładunkowy. Dzięki tej sztuczce można zgromadzić na drugiej podłodze jeszcze nawet do dwunastu ton skrzyń. W przypadku załadunku tylko europalet zwiększa się dwukrotnie dzięki temu rozwiązaniu ilość miejsc paletowych w aucie. Podczas transportów niewymagających podwójnego załadunku, części montażowe całego rozwiązania listwy wzdłuż auta z podobnymi otworami, dźwigające belki nośne.

podloga auto

System odstępów miedzy otworami pozwala w razie potrzeby ustalać umiejscowienie następnego poziomu dowolnie w kolejnym przedziale między kolejnymi dwoma słupkami.

 

 

Uzupełnieniem mogą być belki wzdłużne pomocnicze, które są delikatniejsze i nie służą do dźwigania ładunku, lecz wyłącznie do unieruchomienia elementów unieruchamiających przewożony ładunek, czyli przegrody między burtami czy pasy mocujące. Belki pomocnicze mocuje się w kieszeniach stelażowych, w które w razie konieczności można włożyć również standardowe profile (drewniane lub aluminiowe).