DomoPlus – gniazdko na plus czyli na płaską plus kątową wtyczkę

Komfort to fundament. Jest to szczególnie ważne tam, gdzie są nasi bliscy i dzieci, czyli w domu. Jeszcze większego znaczenia nabiera przy zestawieniu dwóch czynników ,a dokładnie prądu i wody. Tylko gniazda DomoPlus pozwalają na przyłączenie i działanie instalacji elektrycznej w warunkach narażenia na działanie wody.

gniazda elek

Dobrze spełniają swoją rolę w znajdujących się blisko domu ogródkach. W wypadku podłączenia działającej na prąd kosiarki, zraszarki, czy też zimą, gdy chcemy zadbać o oświetlenie naszej posesji. Nie potrzebujemy obawiać się o model wtyczki jaką posiadamy. Bez względu czy podłączymy urządzenie zakończone płaską, czy też skośną wtyczką, gniazdko będzie można zamknąć i uzyskać pełną wodoszczelność. Umożliwia to, niestety nie mała konstrukcja urządzenia. Stosowna głębokość i ruszająca się wkładka umożliwia owe funkcjonowanie. Dodatkowy zacisk żelowy ochrania i uszczelnia wystający kabel zasilający. Szczelność połączenia sprawdza się także w przypadku funkcjonowania w ciężkich warunkach jak kurz, wilgotność, opady deszczu czy śnieg.

Gniazda można zainstalować na lub pod-tynkowo. W wypadku zastosowania dwóch gniazd wtykowych natynkowych można zamontować je w małej kompaktowej puszce rozdzielczej.
Scame DomoPlus to doskonałe, bezpieczne i wielozadaniowe gniazdo wtykowe do wykorzystania domowego w nietypowych warunkach.