Regulator ogrzewania OWD5 Poznań

Nowy, internetowy sterownik OWD5 – opisanie wyrobu

Sterownik ELEKTRA OWD5 WIFI łączy w jednym urządzeniu walory nowoczesnego termoregulatora elektronicznego z opcją zdalnego regulowania przez smartfon.

Pozwala na sterowanie ogrzewaniem: podłogowym elektrycznym, podłogowym wodnym , kaloryferami elektrycznymi, kaloryferami na centralne ogrzewanie wodne.

Wyposażony jest w dotykowy ekrano wymiarach dwa cale. Znaczącym walorem jest kolorowy, dotykowy ekran i bezprzewodowe sterowanie za pomocą smartfonów. Daje możliwość zaprogramowania temperatury w cyklu pełnej doby oraz tygodniowym. Termostat nabywa wiedzy o czasie reakcji na zmianę temperatury podłoża i zna, w jakim momencie należy załączyć lub rozłączyć źródło ogrzewania, aby otrzymać zadaną temperaturę o ustalonej okresie w ciągu dnia. System oprogramowania obejmuje 6 zdarzeń w ciągu doby. Istnieje możliwość przyporządkowanie do każdego wydarzenia oddzielnej temperatury.

To, co najważniejsze

  • wysoka dokładność utrzymywanej temperatury,
  • opcja adaptacyjna – nabywa wiedzy o bezwładności schematu grzania i pomieszczenia – dla tego potrafi należy uprzednio włączyć układ grzewczy aby osiągnąć ustaloną temperaturę o wyznaczonej godzinie,
  • zdalne sterowanie przez tablet – zdalna lustracja i możliwość zmian temperatury bez uzależnienia od statusu gdzie się mieścisz – starczy pobrać apkę na komputer – masz możliwość sterować choćby paroma regulatorami z tej samej aplikacji.
  • pełna obsługa w języku polskim,

Termoregulator przysyłany jest z detektorem ciepłoty powietrza oraz działającym na kablu detektorem podłogi.

Modułowa pokrywa pozwala na montaż w obramowaniach innych producentów np w celu integracji z załącznikami elektrycznymi.