Mata grzejna ELEKTRA MDPACK100 WiFi

Mata grzewcza na prąd marki Elektra w pakiecie MDPACK100 WiFi to połączenie maty grzejnej MD100 z programatorem elektronicznym i zdanym regulowaniem i elementami montażowymi. Jest to propozycja dla kupujących, którzy oczekują możliwości bezprzewodowej kontroli oraz regulacji systemu ogrzewania. Pomysł sprawdzi się w sytuacji, gdy wracamy do mieszkania o różnych porach i chcemy sobie bez względu na wskazania programatora tygodniowego zagwarantować komfortową temperaturę. Zestaw ten jest również najodpowiedniejszym pomysłem do ogrzewania wnętrz w domach sezonowych, gdzie dzięki bezprzewodowemu ustawianiu można włączyć ogrzewanie przed przybyciem.

To co najważniejsze:

-samoprzylepna siatka – ułatwia rozkładanie i zapobiega ruch przy aplikacji kleju,

– 3,9mm grubości – można umieścić ją w kleju bezpośrednio pod płytkami bez unoszenia podłogi,

-moc 100 W/m2 – oferowana do ogrzewania zasadniczego jak i jako ogrzewanie okresowe w budynkach według wytycznych izolacji od 2017 roku i jako ogrzewanie dodatkowe dające komfort ciepłej posadzki w pozostałych budynkach.

-dotykowy wyświetlacz z intuicyjnym menu to łatwość uruchomienia i obsługi,

-moduł WiFi – pozwala zdalnie sterować i jeszcze łatwiej ustawić programator tygodniowy – zdalne sterowanie można zrealizować przez dowolne łącze internetowe (także komórkowe).

Mata grzewcza Elektra MDPACK dostarczana jest w rolce o szerokości 0,5m, a jej klejony podkład można ciąć by dopasować do dowolnego rozkładu posadzki. Szczegółowe informacje dotyczące układania maty i programatora można odnaleźć w instrukcji dostarczanej razem z zestawem.

Zakres pakietu:

-mata grzewcza Elektra z grupy MD100 – zasilana z jednej strony.

-termostat z wyświetlaczem dotykowym ELEKTRA OWD5 WIFI z czujnikiem temperatury wnętrza i programatorem tygodniowym – obciążalność 3600W (16A),

-przewodowy czujnik temperatury podłoża,

-rury peszlowe spajające matę z regulatorem i puszka podtynkowa pod programator.

Gwarancja producenta:

-mata grzewcza (wyprodukowano w Polsce): 20 lat,

-programator temperatury (wyprodukowano w Danii): 2 lata.