Cennik Elfa

Posted onTags

Kiedyś wypada uczynić porządki w piwnicy i posprzątać w garażu. Ale jak się do tego wziąć, gdy szkoda cokolwiek odprawić a miejsca na to wszystko nie ma. Na niepotrzebne już ubrania, górę butów na zimę, sprzęt sportowy i pudła oraz kartony do RTV i AGD. Poza tym jednoślad lub elementy zapasowe i opony zimowe do samochodu.

garazowy

W tym wszystkim, pomocnym byłby niewielki warsztat z narzędziami do domowych renowacji. Z ratunkiem zatroskanym, przychodzi Elfa i jej rozwiązanie w stylu Utility. Magazynowo-garażowy szyk jest naprawdę prosty w składaniu. Na początku wiesza się szyny montażowe, które przejmują cały ciężar zapełnionego regału. Kilka kołków do ściany i rzecz zakończona. Później montujemy wsporniki a na nich ażurowe półki i potrzebne drążki. Ich sumę określamy, w zależności od obecnych konieczności.

Za każdym razem można coś dodać i ująć, bo wcale nie wiadomo co z czasem będzie potrzeba zmienić. W najwyższym punkcie można zamontować specjalne mocowania na długie podzespoły. W sam raz na narty lub plastikowe listwy pozostałe po remoncie. Głębsze półki pomieszczą walizki lub pudła oraz ekwipunek turystyczny. Nie zajęte miejsca, da się wypełnić np. wysuwanymi koszykami. Znajdzie się tu przestrzeń na nieużywane w tym sezonie buty oraz rzeczy. Te ostanie pomieszczą się znakomicie na drążkach, które można dociąć do potrzebnego wymiaru. Można dopasować jeszcze haczyki i wieszaki z całej gamy wymiarów i kształtów. Do tego organizator na narzędzia z pojemnikami na małe detale i użyteczny blat do pracy. Na ścianie, nieopodal regału da się zamontować specjalne uchwyty na rowery oraz hak do felg samochodowych z zimowymi oponami. Przy okrojonym zapleczu narzędziowym, całość da się zainstalować własnoręcznie w jedno popołudnie. Właśnie własna piwnica albo garaż, to w ogóle inne miejsce niźli to przed południem.