Podgrzewacz prądem Slim 30L 360x520mm


Objętościowy zasilany prądem ogrzewacz wody Slim został specjalnie zbudowany do pomieszczeń o małej powierzchni. Dzięki niewielkiej średnicy – 36cm zabiera znacznie mniej obszaru niż tradycyjne podgrzewacze. Znakomicie sprawdzi się jako źródło ciepłej wody w łazience i kuchni. Dedykowany jest do montażu nad źródłem pozyskania c.w.u.. Bojler zasilany prądem Kospel Slim 60L 360x930mm dysponuje mocą znamionową 2kW i podłączany jest do prądu 230V.


Na szczególną uwagę zasługuje konstrukcja pojemnika. Wyprodukowany jest z wysokiej jakości stali i pokryty równomiernie na całej powierzchni specjalną emalią o właściwie dobranej grubości. Izolacja termiczna wykonana jest z zagęszczonego poliuretanu. Gwarantuje to dużą trwałość pojemnika a także mniejsze koszty eksploatacji z powodu zmniejszonych strat ciepła.


Podgrzewacz elektryczny Slim mają możliwość regulacji temperatury wody w zakresie 20-77 stopni C. Dodatkowo posiada nastawę chroniącą przed zamarzaniem. Tryb AUTO umożliwia ustawienie czasu pracy i stopnia nagrzania wody zgodnie z oczekiwaniami przy pomocy tabletu i oprogramowania producenta. Zapewnia to wysoce optymalne korzystanie z podgrzewacza.