Najnowszy sterownik OCD5 1999 Elektra

Nowy montowany podtynkowo regulator do regulacji i programowania pracy schematów podłogowego ogrzewania na prąd producenta Elektra to dokonanie najbardziej funkcyjnych kanonów. W czasach monitorów działających na dotyk, informatyzacji w łączności
smartwonów, tabletów przenosi się także w zacisze mieszkań. Mamy już możność kontrolowania działania kuchenek, wirówek teraz przyszła pora na regulowanie matami grzejnymi.

regulator

Termostat z panelem dotykowym OCD5 to wyzuty ze wszelakich odstających elementów jak pokręteł, czy gałek regulator z kolorowym monitorem dotykowym TFT. Postać owa jest znacznie „przyjaźniejsza” dla wrażeń estetycznych i estetyczniej aranżuje się w płaszczyźnie mieszkalnej, czy też funkcyjnej. Jak i w poprzednich modelach sterowników nie zaniechano z funkcji adaptacyjnej. Dzięki niej sterownik pojmuje bezwładność grzejną posadzki ,a już po kilku dniach zna, kiedy należy włączyć ogrzewanie tak, aby uzyskało ono wyznaczoną przez użytkownika wartość o sprecyzowanej porze. niedyskusyjną mocną stroną sterownika jest dołożenie terminarza. Przy użyciu tego rozwiązania możliwe jest jeszcze w łatwiejszy i prostszy tryb zaprogramować sobie wycieczki na koniec tygodnia, czy też kilu dniowy urlop. Do programów czterozdarzeniowych, czy też tymczasowego podniesienia lub obniżenia ciepła przyzwyczailiśmy się już wszyscy, bo były dostępne w poprzednich modelach. Ówcześnie możemy wyznaczyć rozkład wielo zdarzeniowy. Ponadto, jest funkcja regulowania przy pomocy czujników: mierzących temperaturę powietrza, podłogowego oraz obu jednocześnie, gdzie receptor mierzący temperaturę podłogi, pełni rolę limitującego. Najbardziej innowacją jest zamysł wbudowania w ofertę kodu QR, w którym zapamiętują się wszystkie zmiany nastawień regulatora, a także informacje dotyczące wyczerpania energii, czy wydatków, które ponosimy na docieplanie. Wystarczy zeskanować kod wyświetlony na monitorze sterownika, a wszystko pojawi się w klarowny sposób w formie wykresów.