Mata grzewcza ELEKTRA MDPACK160 WiFi

Mata grzejna elektryczna marki Elektra w pakiecie MDPACK160 WiFi to połączenie maty grzejnej MD160 z programatorem elektronicznym i zdanym sterowaniem oraz detalami montażowymi. Jest to oferta dla klientów, którzy oczekują możliwości zdalnej kontroli i regulacji układu grzewczego. Rozwiązanie sprawdzi się w momencie, kiedy powracamy do domu o zróżnicowanych godzinach i pragniemy sobie bez względu na nastawy regulatora 7 dniowego załatwić optymalną temperaturę. Zestaw ten jest także najlepszym wyborem do ogrzewania pomieszczeń domów letniskowych, w których dzięki bezprzewodowemu sterowaniu można włączyć grzanie zanim przyjedziemy.

To co ważne:

– samoklejąca siatka – upraszcza układanie i zapobiega przed przesuwaniem maty przy nakładaniu kleju,

– 3,9mm grubości – położenia w warstwie kleju bezpośrednio pod płytkami bez unoszenia podłogi,

– moc grzewcza 160W/m2 – wysoka moc sprawia, że jest przeznaczona do ogrzewania głównego, jak również do pracy okresowej dając efektywne podgrzewanie podłogi.

– dotykowy ekran z intuicyjnym menu to prostota uruchomienia oraz obsługi,

– moduł WiFi – umożliwia zdalnie programować i prościej wyregulować czujnik tygodniowy – bezprzewodowe sterowanie można zrealizować przez wybrane pasmo internetowe (także komórkowe).

Mata grzejna sprzedawana jest w nawoju o szerokości 0,5m, a jej samoklejący podkład można docinać by dopasować do dowolnego rozkładu posadzki. Szczegółowe informacje dotyczące kładzenia maty oraz regulatora wystarczy odszukać w instrukcji dołączonej razem z zestawem.

Skład kompletu:

– mata grzewcza Elektra z typu MD160 – zasilanie po jednej stronie.

– czujnik z wyświetlaczem dotykowym ELEKTRA OWD5 WIFI z sensorem temperatury pomieszczenia i regulatorem tygodniowym – obciążalność 3600W (16A),

– przewodowy czujnik temperatury podłogi,

– rury peszel do połączenia maty z programatorem i obudowa podtynkowa pod regulator.

Gwarancja producenta:

– mata grzejna (wyprodukowana w Polsce): 20 lat,

– regulator temperatury (wykonany w Danii): 2 lata.