Klimatyzator ścienny Mono Split Saunier Duval

Klimatyzator Mono Split Saunier Duval SDH to urządzenie grzewczo-chłodzące, dedykowane do pomieszczeń mieszkalnych, użyteczności publicznej i hotelowych.
Maksymalna sprawność i małe zapotrzebowanie na prąd jest potwierdzone klasą energetyczną A++. Dzięki temu jest dobrą propozycją dla osób, które szukają urządzenia przeznaczonego do pracy nie tylko jako klimatyzator, ale także jako wyjątkowo tanie źródło ogrzewania budynku.Wysokowydajna powietrzna pompa ciepła sprawia, że ogrzewanie budynku jest dwu krotnie bardziej ekonomiczne, niż za pomocą konwektorów elektrycznych.

klimatyzator saunier duval

Klimatyzator Split Saunier Duval SDH 17-025 NW zalecamy do chłodzenia lub ogrzewania pomieszczeń o powierzchni od15 do 80m2 – obliczone dla wysokości pomieszczenia do 2,5, Zestaw zawiera także programator do zdalnego sterowania.Szybkie nagrzewanie pomieszczenia gwarantuje wbudowanywentylator. Obniżone rachunki za ogrzewanie w sezonie jesienno-zimowym zapewni sprężarka o sprawności 2:1.
Dostawa obejmuje: klimatyzator ścienny Saunier Duval 17 NWI, wymiennik ze sprężarką Saunier Duval 17-NWO,pilot na podczerwień, instrukcja montażu.

 

Klimatyzator Mono Split Saunier Duval grzewczo-chłodzący 2,7/2,8kW