Grzejniki łazienkowe na prąd

W uwarunkowaniach kiedy nie posiadamy możliwości podłączenia do centralnego grzania na ciepłą wodę, idealnym pomysłem jest zamontowanie elektrycznego grzejnika. W ubikacjach, w których suszarka, prócz fundamentalnej funkcji ogrzewającej winien również zostać funkcjonalnym.

grzejnik konwekt

Idealnym pomysłem zdaje się być suszarka na prąd. Kaloryfer elektryczny umożliwia bezpieczeństwo i wygodę użytkowania, a drabinkowa struktura maksymalizuje użyteczność. Suszarki zasilane prądem posiadają wszelakie rozmiary od 30cm do 60cm szerokości, a wysokość do 24cm do 120cm. Mają siłę grzewczą od 30W do aż 800W.

Grzejniki na prąd to lekkość montażu i wymóg dostępności jedynie do gniazdka z prądem. Występują rodzaje kaloryferów, które mają możliwość obracania się, dzięki czemu zwiększają swą funkcjonalność. Kaloryfery na prąd mają napełnienie cieczowe i zaopatrzone są w moduł grzewczy z termostatem i trybem zapobiegającym zamarzaniu. Te modele charakteryzują się maksymalną mocą grzewczą. Istnieją wzory nie zawierające płynu, a także takie w których wypełnieniem grzejącym jest kabel elektryczny. Na nieszczęście te modele posiadają mniejsze wartości grzania. Suszarki elektryczne istnieją w odmianie białej, kolorowej i chromowanej. Z tym że wersja chromowana ma znaczniezmniejszoną moc ogrzewającą niż jej równoznacznik kolorowy.